Strona Główna

O NAS

 

 

Organizacja Pożytku Publicznego KRS 0000 400 415
 
-----------------------------------------------------------------------------------------------
     KOMUNIKATY :
* * * * *
W dniu 05 listopada o godz. 17.00 w restauracji MEGYCE w Kostrzyniu odbędzie się uroczyste wręczenie nagród za sezon 2016 dla Sekcji Kostrzyn. Kto z Hodowców będzie chciał wziąć udział w dalszej części, nieoficjalnej, powinien do dnia 1 listopada wpłacić 40 zł do Skarbika lub Prezesa Sekcji.
 
Prezes Sekcji : Bogusz  Kazimierz
 
* * * * *
Zarząd Sekcji Słubice zaprasza wszystkich hodowców na uroczyste rozdanie nagród wraz z poczęstunkiem, które odbędzie się w dniu 8 października 2016 w Słubicach na ogródkach działkowych Jutrzenka o godz. 17.00.
 Prezes Sekcji : Langner Krzysztof
 
* * * * *
 
Zarząd Oddziału zaprasza wszystkich Hodowców Oddziału Słubicko-Kostrzyńskiego na uroczyste zakończenie sezonu 2016,które odbędzie się w Czarnowie w dniu 15 października(sobota) o godz. 17.00.Hodowcy, którzy chcą wziąć udział w części nie oficjalnej powinni uiścić 40 zł od osoby  u skarbnika sekcji do dnia 9 października.
 
Prezes: Wachowiak Marek
 
* *  * * * 
* * *
 
 *****
 
 LOTY GOŁĘBI MŁODYCH  !!!
 
 
 
* * * * *
 
Plan lotów gołębi młodych w zakładce obok.
 
PIERWSZY LOT KONKURSOWY Z MIESCOWOŚCI BEELITZ BĘDZIE LICZONY TYLKO DO MISTRZOSTW ODDZIAŁU.OD DRUGIEGO LOTU BĘDĄ LICZONE MISTRZOSTWA,   OKRĘGU,REGIONU I MP(KOSZUJEMY 15 PIERWSZYCH GOŁĘBI NA LIŚCIE STARTOWEJ JAKO TYPOWANE-OBOWIĄZUJE SERIA 8 Z 15 DO MISTRZOSTW OKRĘGU,REGIONU I POLSKI).  POWODZENIA.
 
 * * * * *
 
 

 

*****
 
 
 
 
 

 

 
*****
 
POLSKI ZWIĄZEK HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH

ODDZIAŁ SŁUBICKO-KOSTRZYŃSKI

nr 0453

 

AKTUALNY ADRES DO KORESPONDENCJI:

 

Emil Wojnarowski

oś. 40-lecia PRL-u 16a/5

69-113 Górzyca

Tel: 601 298 906

 

 

 

Dodatkowe informacje